Jako firma budowlana zajmujemy się budową domów jednorodzinnych. Od początku działalności zapewniamy kompleksową i solidną obsługę nie tylko klientom indywidualnym. Wielu naszych klientów twierdzi że warto z nami współpracować ponieważ posiadamy kompetentną ekipę pracującą zgodnie z solidnymi zasadami sztuki budowlanej i profesjonalnie podchodzimy do każdej inwestycji. Dzięki temu ciągle się rozwijamy i zdobywamy coraz większe zaufanie Klientów.

Nasza oferta jest tak stworzona, ponieważ zależy nam na spełnianiu wszelkich oczekiwań naszych Klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych i innych inwestycji. Wybudujemy każdy rodzaj domu, dom parterowy, dom z poddaszem użytkowym, domy piętrowe. Pracujemy na terenie całej Polski. Naszą działalność opieramy na wykwalifikowanych pracownikach, z którymi w większości współpracujemy od wielu lat. Tworzą oni fundament naszej firmy i dają gwarancję dobrze wykonanej pracy, zgodnej z zasadami sztuki budowlanej.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w dni robocze od 8:00 do 17:00 nr telefon do biura: 512 022 500 lub kontakt email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.